Makedonya Flag

Eskişehir'daki Makedonya Konsolosluğu

Türkiye Flag

Eskişehir'daki Makedonya Konsolosluğu. Bu sayfada, Eskişehir'daki Makedon Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Makedon Büyükelçiliğini ve diğer tüm Makedon konsolosluklarını görebilirsiniz.

Eskişehir'daki Makedonya Konsolosluğu
Macedonian Honorary Consulate in Eskisehir, Turkey - Eskisehir Ticaret Odasi - Iki Eylul Caddesi No. 28 Kat.7 - Odunpazan - Eskisehir - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 222 222 26 22 & (+90) 532 583 26 68

Faks numarası:

(+90) 222 220 44 21

Eposta:

hkaracan@karacagroup.com.tr

Websitesi:

Konsolos:

Harun Karacan

Çalışma Saatleri:

By appointment

Makedonya Konsolosluğu - Eskişehir’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Makedon ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Eskişehir'daki Makedonya Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Harun Karacan tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 222 222 26 22 & (+90) 532 583 26 68 veya eposta hkaracan@karacagroup.com.tr ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Makedon Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Eskişehir'daki Makedon Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Makedonya, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Makedon konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Makedon konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Makedon konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Konya, Malatya ve Trabzon

Türkiye'daki Makedonya Büyükelçiliği - Eskişehir'daki veya Türkiye'daki diğer bir Makedon konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Makedonya Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Makedonya Büyükelçiliği

Eskişehir’daki Makedon Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Eskişehir’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Makedon konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Makedonya için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Makedon konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 222 222 26 22 & (+90) 532 583 26 68 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Makedon konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Makedon konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.