Seyşeller Flag

Ankara'daki Seyşeller Konsolosluğu

Türkiye Flag

Ankara'daki Seyşeller Konsolosluğu. Bu sayfada, Ankara'daki Seyşeller Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Seyşeller Büyükelçiliğini ve diğer tüm Seyşeller konsolosluklarını görebilirsiniz.

Ankara'daki Seyşeller Konsolosluğu
Seychelles Honorary Consulate in Ankara, Turkey - Selvi Construction, Real Estate, Investment Export Ltd - BudakSok. 11/7, GOP 06700 - Ankara - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 312 426 07 30

Faks numarası:

(+90) 312 468 19 77

Eposta:

mehmet@selviyapi.com.tr

Websitesi:

www.mfa.gov.sc

Konsolos:

Mr. Mehmet Selvi

Çalışma Saatleri:

Monday-Friday: 09.00-18.00

Seyşeller Konsolosluğu - Ankara’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Seyşeller ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Ankara'daki Seyşeller Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Mr. Mehmet Selvi tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 312 426 07 30 veya eposta mehmet@selviyapi.com.tr ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Seyşeller Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Ankara'daki Seyşeller Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ankara Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Seyşeller, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Seyşeller konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Seyşeller konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Seyşeller konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Ankara ve İstanbul

Türkiye'daki Seyşeller Büyükelçiliği - Ankara'daki veya Türkiye'daki diğer bir Seyşeller konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Seyşeller Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

Ankara’daki Seyşeller Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Seyşeller konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Seyşeller için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Seyşeller konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 312 426 07 30 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Seyşeller konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Seyşeller konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.