Kazakistan Flag

Kayseri'daki Kazakistan Konsolosluğu

Türkiye Flag

Kayseri'daki Kazakistan Konsolosluğu. Bu sayfada, Kayseri'daki Kazak Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Kazak Büyükelçiliğini ve diğer tüm Kazak konsolosluklarını görebilirsiniz.

Kayseri'daki Kazakistan Konsolosluğu
Kazakh Consulate in Kayseri, Turkey Organize Sanayi Belgesi 6. Cad. No: 35 Boydak Center 38070 Kayseri Turkey

Telefon numarası:

(+90) 352 207 18 00

Faks numarası:

(+90) 352 207 18 16

Eposta:

haciboydak@boydak.com

Websitesi:

Konsolos:

Mr Haci Boydak

Çalışma Saatleri:

Kazakistan Konsolosluğu - Kayseri’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Kazak ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Kayseri'daki Kazakistan Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Mr Haci Boydak tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 352 207 18 00 veya eposta haciboydak@boydak.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Kazak Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Kayseri'daki Kazak Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Kayseri Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Kazakistan, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Kazak konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Kazak konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Kazak konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Adana, Antakya, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Nevşehir

Türkiye'daki Kazakistan Büyükelçiliği - Kayseri'daki veya Türkiye'daki diğer bir Kazak konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Kazakistan Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Kazakistan Büyükelçiliği

Kayseri’daki Kazak Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Kayseri’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Kazak konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Kazakistan için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Kazak konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 352 207 18 00 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Kazak konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Kazak konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.