Kazakistan Flag

Nevşehir'daki Kazakistan Konsolosluğu

Türkiye Flag

Nevşehir'daki Kazakistan Konsolosluğu. Bu sayfada, Nevşehir'daki Kazak Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Kazak Büyükelçiliğini ve diğer tüm Kazak konsolosluklarını görebilirsiniz.

Nevşehir'daki Kazakistan Konsolosluğu
Kazakh Consulate in Nevsehir, Turkey Adnan Menderes Cad. No: 34 Gereme, Nevsehir Turkey

Telefon numarası:

(+90) (212) 306 56 00

Faks numarası:

Eposta:

huluer@uluergroup.com

Websitesi:

Konsolos:

Dr Halil Uluer

Çalışma Saatleri:

Kazakistan Konsolosluğu - Nevşehir’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Kazak ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Nevşehir'daki Kazakistan Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Dr Halil Uluer tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) (212) 306 56 00 veya eposta huluer@uluergroup.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Kazak Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Nevşehir'daki Kazak Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Nevşehir Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Kazakistan, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Kazak konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Kazak konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Kazak konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Adana, Antakya, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri ve Nevşehir

Türkiye'daki Kazakistan Büyükelçiliği - Nevşehir'daki veya Türkiye'daki diğer bir Kazak konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Kazakistan Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Kazakistan Büyükelçiliği

Nevşehir’daki Kazak Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Nevşehir’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Kazak konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Kazakistan için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Kazak konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) (212) 306 56 00 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Kazak konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Kazak konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.