Hollanda Flag

Marmaris'daki Hollanda Konsolosluğu

Türkiye Flag

Marmaris'daki Hollanda Konsolosluğu. Bu sayfada, Marmaris'daki Hollanda Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Hollanda Büyükelçiliğini ve diğer tüm Hollanda konsolosluklarını görebilirsiniz.

Marmaris'daki Hollanda Konsolosluğu
Netherlands Honorary Consulate in Marmaris, Turkey - C/O The Beachfront Hotel - Cildir Mah. 207 Sokak No: 38 - 48700 Marmaris - Mugla - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 252 413 26 91

Faks numarası:

(+90) 252 413 26 91

Eposta:

consulate@mtstr.com

Websitesi:

www.netherlandsworldwide.nl

Konsolos:

Çalışma Saatleri:

By appointment

Hollanda Konsolosluğu - Marmaris’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Hollanda ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Marmaris'daki Hollanda Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 252 413 26 91 veya eposta consulate@mtstr.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Hollanda Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Marmaris'daki Hollanda Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Marmaris Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Hollanda, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Hollanda konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Hollanda konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Hollanda konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Antalya, Gaziantep, İskenderun, İstanbul, İzmir ve Marmaris

Türkiye'daki Hollanda Büyükelçiliği - Marmaris'daki veya Türkiye'daki diğer bir Hollanda konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Hollanda Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Hollanda Büyükelçiliği

Marmaris’daki Hollanda Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Marmaris’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Hollanda konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Hollanda için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Hollanda konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 252 413 26 91 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Hollanda konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Hollanda konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.