Uganda Flag

Antalya'daki Uganda Konsolosluğu

Türkiye Flag

Antalya'daki Uganda Konsolosluğu. Bu sayfada, Antalya'daki Uganda Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Uganda Büyükelçiliğini ve diğer tüm Uganda konsolosluklarını görebilirsiniz.

Antalya'daki Uganda Konsolosluğu
Honorary Consulate of Uganda in Antalya, Turkey - Antalya - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 312 437 01 95 (Embassy in Ankara)

Faks numarası:

Eposta:

consular@ugandaembassyankara.org

Websitesi:

ugandaembassyankara.org

Konsolos:

Ms. Emek Eker

Çalışma Saatleri:

By appointment

Uganda Konsolosluğu - Antalya’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Uganda ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Antalya'daki Uganda Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Ms. Emek Eker tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 312 437 01 95 (Embassy in Ankara) veya eposta consular@ugandaembassyankara.org ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Uganda Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Antalya'daki Uganda Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Antalya Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Uganda, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Uganda konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Uganda konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Uganda konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Antalya

Türkiye'daki Uganda Büyükelçiliği - Antalya'daki veya Türkiye'daki diğer bir Uganda konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Uganda Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Uganda Büyükelçiliği

Antalya’daki Uganda Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Antalya’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Uganda konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Uganda için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Uganda konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 312 437 01 95 (Embassy in Ankara) ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Uganda konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Uganda konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.