Mauritius Flag

İzmir'daki Mauritius Konsolosluğu

Türkiye Flag

İzmir'daki Mauritius Konsolosluğu. Bu sayfada, İzmir'daki Mauritius Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Mauritius Büyükelçiliğini ve diğer tüm Mauritius konsolosluklarını görebilirsiniz.

İzmir'daki Mauritius Konsolosluğu
Mauritius Consulate in Izmir, Turkey - Akdeniz Mah Gaziosmanpasa Bulvari No 10 D 4 Passport - Izmir - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 0 232 4259410

Faks numarası:

Eposta:

l.soylu@soylu.com.tr / a.huseyin@soylu.com.tr

Websitesi:

Konsolos:

Mr Levent Soylu

Çalışma Saatleri:

By appointment

Mauritius Konsolosluğu - İzmir’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Mauritius ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

İzmir'daki Mauritius Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Mr Levent Soylu tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 0 232 4259410 veya eposta l.soylu@soylu.com.tr / a.huseyin@soylu.com.tr ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Mauritius Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer İzmir'daki Mauritius Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İzmir Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Mauritius, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Mauritius konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Mauritius konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Mauritius konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: İstanbul ve İzmir

Türkiye'daki Mauritius Büyükelçiliği - İzmir'daki veya Türkiye'daki diğer bir Mauritius konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Mauritius Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

İzmir’daki Mauritius Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden İzmir’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Mauritius konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Mauritius için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Mauritius konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 0 232 4259410 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Mauritius konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Mauritius konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.