Saint-Vincent ve Grenadinler Flag

İstanbul'daki Saint-Vincent ve Grenadinler Konsolosluğu

Türkiye Flag

İstanbul'daki Saint-Vincent ve Grenadinler Konsolosluğu. Bu sayfada, İstanbul'daki Saint-Vincent ve Grenadin Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Saint-Vincent ve Grenadin Büyükelçiliğini ve diğer tüm Saint-Vincent ve Grenadin konsolosluklarını görebilirsiniz.

İstanbul'daki Saint-Vincent ve Grenadinler Konsolosluğu
Honorary Consulate of St. Vincent and the Grenadines in Istanbul, Turkey - Valide Sultan Sitesi A1 blok D4 - Uskumrukoy Mah. - 7 Cadde - Zekeriyakoy - Istanbul 34450 - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 530 231 6272

Faks numarası:

Eposta:

svgconsulateturkey@gmail.com

Websitesi:

Konsolos:

Julia Suzanne Gunn

Çalışma Saatleri:

By appointment

Saint-Vincent ve Grenadinler Konsolosluğu - İstanbul’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Saint-Vincent ve Grenadin ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

İstanbul'daki Saint-Vincent ve Grenadinler Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Julia Suzanne Gunn tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 530 231 6272 veya eposta svgconsulateturkey@gmail.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Saint-Vincent ve Grenadin Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer İstanbul'daki Saint-Vincent ve Grenadin Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İstanbul Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Saint-Vincent ve Grenadinler, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Saint-Vincent ve Grenadin konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Saint-Vincent ve Grenadin konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Saint-Vincent ve Grenadin konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: İstanbul

Türkiye'daki Saint-Vincent ve Grenadinler Büyükelçiliği - İstanbul'daki veya Türkiye'daki diğer bir Saint-Vincent ve Grenadin konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Saint-Vincent ve Grenadinler Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

İstanbul’daki Saint-Vincent ve Grenadin Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden İstanbul’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Saint-Vincent ve Grenadin konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Saint-Vincent ve Grenadinler için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Saint-Vincent ve Grenadin konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 530 231 6272 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Saint-Vincent ve Grenadin konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Saint-Vincent ve Grenadin konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.