Saint Kitts ve Nevis Flag

İstanbul'daki Saint Kitts ve Nevis Konsolosluğu

Türkiye Flag

İstanbul'daki Saint Kitts ve Nevis Konsolosluğu. Bu sayfada, İstanbul'daki Saint Kitts ve Nevis Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Saint Kitts ve Nevis Büyükelçiliğini ve diğer tüm Saint Kitts ve Nevis konsolosluklarını görebilirsiniz.

İstanbul'daki Saint Kitts ve Nevis Konsolosluğu
Saint Kitts Honorary Consulate in Istanbul, Turkey - Cumhuriyet Cad. No. 175/A Harbiye - Istanbul - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 212 549 0700

Faks numarası:

(+90) 212 549 0710

Eposta:

skn@turkeyconsul.cc

Websitesi:

Konsolos:

Fatima Gonul Oray Eken

Çalışma Saatleri:

By appointment

Saint Kitts ve Nevis Konsolosluğu - İstanbul’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Saint Kitts ve Nevis ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

İstanbul'daki Saint Kitts ve Nevis Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Fatima Gonul Oray Eken tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 212 549 0700 veya eposta skn@turkeyconsul.cc ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Saint Kitts ve Nevis Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer İstanbul'daki Saint Kitts ve Nevis Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İstanbul Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Saint Kitts ve Nevis, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Saint Kitts ve Nevis konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Saint Kitts ve Nevis konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Saint Kitts ve Nevis konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: İstanbul

Türkiye'daki Saint Kitts ve Nevis Büyükelçiliği - İstanbul'daki veya Türkiye'daki diğer bir Saint Kitts ve Nevis konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Saint Kitts ve Nevis Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

İstanbul’daki Saint Kitts ve Nevis Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden İstanbul’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Saint Kitts ve Nevis konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Saint Kitts ve Nevis için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Saint Kitts ve Nevis konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 212 549 0700 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Saint Kitts ve Nevis konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Saint Kitts ve Nevis konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.