Paraguay Flag

Ankara'daki Paraguay Konsolosluğu

Türkiye Flag

Ankara'daki Paraguay Konsolosluğu. Bu sayfada, Ankara'daki Paraguay Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Paraguay Büyükelçiliğini ve diğer tüm Paraguay konsolosluklarını görebilirsiniz.

Ankara'daki Paraguay Konsolosluğu
Paraguayan Honorary Consulate in Ankara, Turkey - Dikmen Caddesi 121-6 - Dikmen 06450 Cankaya - Ankara - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 312 440 99 56

Faks numarası:

(+90) 312 440 98 19

Eposta:

consul@conparturkey.org

Websitesi:

www.conparturkey.org

Konsolos:

Sibel Sabah Miramontes

Çalışma Saatleri:

By appointment

Paraguay Konsolosluğu - Ankara’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Paraguay ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Ankara'daki Paraguay Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Sibel Sabah Miramontes tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 312 440 99 56 veya eposta consul@conparturkey.org ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Paraguay Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Ankara'daki Paraguay Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ankara Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Paraguay, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Paraguay konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Paraguay konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Paraguay konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Ankara

Türkiye'daki Paraguay Büyükelçiliği - Ankara'daki veya Türkiye'daki diğer bir Paraguay konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Paraguay Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Paraguay Büyükelçiliği

Ankara’daki Paraguay Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Paraguay konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Paraguay için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Paraguay konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 312 440 99 56 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Paraguay konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Paraguay konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.