Namibya Flag

İstanbul'daki Namibya Konsolosluğu

Türkiye Flag

İstanbul'daki Namibya Konsolosluğu. Bu sayfada, İstanbul'daki Namibya Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Namibya Büyükelçiliğini ve diğer tüm Namibya konsolosluklarını görebilirsiniz.

İstanbul'daki Namibya Konsolosluğu
Namibian Honorary Consulate in Istanbul, Turkey - Abdi cad. No. 5/5, Daire 6 Nisantasi - Istanbul - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 216 394 2720 / 1

Faks numarası:

(+90) 216 394 27 22

Eposta:

Websitesi:

Konsolos:

Mr Hatem Yavuz

Çalışma Saatleri:

By appointment

Namibya Konsolosluğu - İstanbul’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Namibya ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

İstanbul'daki Namibya Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Mr Hatem Yavuz tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 216 394 2720 / 1 veya eposta ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Namibya Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer İstanbul'daki Namibya Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İstanbul Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Namibya, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Namibya konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Namibya konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Namibya konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: İstanbul

Türkiye'daki Namibya Büyükelçiliği - İstanbul'daki veya Türkiye'daki diğer bir Namibya konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Namibya Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

İstanbul’daki Namibya Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden İstanbul’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Namibya konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Namibya için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Namibya konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 216 394 2720 / 1 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Namibya konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Namibya konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.