Moritanya Flag

İstanbul'daki Moritanya Konsolosluğu

Türkiye Flag

İstanbul'daki Moritanya Konsolosluğu. Bu sayfada, İstanbul'daki Moritanya Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Moritanya Büyükelçiliğini ve diğer tüm Moritanya konsolosluklarını görebilirsiniz.

İstanbul'daki Moritanya Konsolosluğu
Mauritanian Honorary Consulate in Istanbul, Turkey - Saray Is Merkezi Osmangazi Mah - Yildizhan Cad - Kose Sk - No:4 Sancaktepe-Samandira - Istanbul - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 216 311 0067

Faks numarası:

Eposta:

ozdag@sarayholdingss.com.tr

Websitesi:

Konsolos:

Sami Ozdag

Çalışma Saatleri:

By appointment

Moritanya Konsolosluğu - İstanbul’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Moritanya ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

İstanbul'daki Moritanya Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Sami Ozdag tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 216 311 0067 veya eposta ozdag@sarayholdingss.com.tr ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Moritanya Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer İstanbul'daki Moritanya Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İstanbul Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Moritanya, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Moritanya konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Moritanya konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Moritanya konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: İstanbul

Türkiye'daki Moritanya Büyükelçiliği - İstanbul'daki veya Türkiye'daki diğer bir Moritanya konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Moritanya Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Moritanya Büyükelçiliği

İstanbul’daki Moritanya Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden İstanbul’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Moritanya konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Moritanya için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Moritanya konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 216 311 0067 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Moritanya konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Moritanya konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.