Malta Flag

Antalya'daki Malta Konsolosluğu

Türkiye Flag

Antalya'daki Malta Konsolosluğu. Bu sayfada, Antalya'daki Malta Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Malta Büyükelçiliğini ve diğer tüm Malta konsolosluklarını görebilirsiniz.

Antalya'daki Malta Konsolosluğu
Maltese Honorary Consulate in Antalya, Turkey - Sirinyali Mah. 1506. Sok. No: 17/4 Muratpasa - Antalya - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 242 324 1097

Faks numarası:

Eposta:

maltaconsul.antalya@gov.mt

Websitesi:

Konsolos:

Mr Gokhan Dogan

Çalışma Saatleri:

By appointment

Malta Konsolosluğu - Antalya’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Malta ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Antalya'daki Malta Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Mr Gokhan Dogan tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 242 324 1097 veya eposta maltaconsul.antalya@gov.mt ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Malta Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Antalya'daki Malta Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Antalya Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Malta, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Malta konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Malta konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Malta konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Antalya, İstanbul ve İzmir

Türkiye'daki Malta Büyükelçiliği - Antalya'daki veya Türkiye'daki diğer bir Malta konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Malta Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

Antalya’daki Malta Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Antalya’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Malta konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Malta için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Malta konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 242 324 1097 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Malta konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Malta konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.