Türkiye Flag

Port of İspanya'daki Türkiye Konsolosluğu

Trinidad ve Tobago Flag

Port of İspanya'daki Türkiye Konsolosluğu. Bu sayfada, Port of İspanya'daki Türk Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Trinidad ve Tobago'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Trinidad ve Tobago da bulunan Türk Büyükelçiliğini ve diğer tüm Türk konsolosluklarını görebilirsiniz.

Port of İspanya'daki Türkiye Konsolosluğu
Turkish Honorary Consulate General in Port-of-Spain, Trinidad and Tobago - 19 Western Main Road - St. James - Trinidad and Tobago

Telefon numarası:

(+1 868) 628-32 22 & (+1 868) 324-49 89

Faks numarası:

(+1 868) 622-66 61

Eposta:

mike@llanosgroup.com

Websitesi:

Konsolos:

Mr Michael Ilanos

Çalışma Saatleri:

By appointment

Türkiye Konsolosluğu - Port of İspanya’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Trinidad ve Tobago’ya olan Türk ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Port of İspanya'daki Türkiye Konsolosluğu, Trinidad ve Tobago Konsolosu Mr Michael Ilanos tarafından yönetilmektedir ve telefon (+1 868) 628-32 22 & (+1 868) 324-49 89 veya eposta mike@llanosgroup.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Türk Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Port of İspanya'daki Türk Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Port of İspanya Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Türkiye, Trinidad ve Tobago’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Türk konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Türk konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Trinidad ve Tobago’da bulunan tüm Türk konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Port of İspanya

Trinidad ve Tobago'daki Türkiye Büyükelçiliği - Port of İspanya'daki veya Trinidad ve Tobago'daki diğer bir Türk konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Trinidad ve Tobago'daki Türkiye Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

Port of İspanya’daki Türk Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Port of İspanya’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Türk konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Trinidad ve Tobago ve Türkiye için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Türk konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+1 868) 628-32 22 & (+1 868) 324-49 89 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Trinidad ve Tobago’da bulunan Türk konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Türk konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.