Türkiye Flag

Port Gentil'daki Türkiye Konsolosluğu

Gabon Flag

Port Gentil'daki Türkiye Konsolosluğu. Bu sayfada, Port Gentil'daki Türk Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Gabon'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Gabon da bulunan Türk Büyükelçiliğini ve diğer tüm Türk konsolosluklarını görebilirsiniz.

Port Gentil'daki Türkiye Konsolosluğu
Turkish Honorary Consulate General in Port Gentil, Gabon - c/o BS Gabon - BP 6833 - Port Gentil - Gabon

Telefon numarası:

(+241) 07 67 00 01

Faks numarası:

(+241) 01 72 20 67

Eposta:

n.bedoui@bs-gabon.com

Websitesi:

Konsolos:

Noureddine Bedoui

Çalışma Saatleri:

By appointment

Türkiye Konsolosluğu - Port Gentil’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Gabon’ya olan Türk ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Port Gentil'daki Türkiye Konsolosluğu, Gabon Konsolosu Noureddine Bedoui tarafından yönetilmektedir ve telefon (+241) 07 67 00 01 veya eposta n.bedoui@bs-gabon.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Türk Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Port Gentil'daki Türk Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Port Gentil Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Türkiye, Gabon’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Türk konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Türk konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Gabon’da bulunan tüm Türk konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Port Gentil

Gabon'daki Türkiye Büyükelçiliği - Port Gentil'daki veya Gabon'daki diğer bir Türk konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Gabon'daki Türkiye Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Libreville’daki Türkiye Büyükelçiliği

Port Gentil’daki Türk Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Port Gentil’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Türk konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Gabon ve Türkiye için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Türk konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+241) 07 67 00 01 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Gabon’da bulunan Türk konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Türk konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.