Filipinler Flag

Gaziantep'daki Filipinler Konsolosluğu

Türkiye Flag

Gaziantep'daki Filipinler Konsolosluğu. Bu sayfada, Gaziantep'daki Fipin Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Fipin Büyükelçiliğini ve diğer tüm Fipin konsolosluklarını görebilirsiniz.

Gaziantep'daki Filipinler Konsolosluğu
Philippine Honorary Consulate in Gaziantep, Turkey - 4 Organize Sanayi Bolgesi, 14 Nolu Bul. - 27120 Baspinar - Gaziantep - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 342 357-0355 / 0099

Faks numarası:

(+90) 342 357 0311

Eposta:

kabaltam@yahoo.com

Websitesi:

Konsolos:

Tamer Kabalcioglu

Çalışma Saatleri:

By appointment

Filipinler Konsolosluğu - Gaziantep’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Fipin ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Gaziantep'daki Filipinler Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Tamer Kabalcioglu tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 342 357-0355 / 0099 veya eposta kabaltam@yahoo.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Fipin Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Gaziantep'daki Fipin Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Filipinler, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Fipin konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Fipin konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Fipin konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Gaziantep, İstanbul, İzmir ve Mersin

Türkiye'daki Filipinler Büyükelçiliği - Gaziantep'daki veya Türkiye'daki diğer bir Fipin konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Filipinler Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Filipinler Büyükelçiliği

Gaziantep’daki Fipin Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Gaziantep’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Fipin konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Filipinler için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Fipin konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 342 357-0355 / 0099 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Fipin konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Fipin konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.