Gabon Flag

İstanbul'daki Gabon Konsolosluğu

Türkiye Flag

İstanbul'daki Gabon Konsolosluğu. Bu sayfada, İstanbul'daki Gabon Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Gabon Büyükelçiliğini ve diğer tüm Gabon konsolosluklarını görebilirsiniz.

İstanbul'daki Gabon Konsolosluğu
Gabonese Honorary Consulate in Istanbul, Turkey - Barbaros Mah. Ihlamur Sok. Uphill Court - Towers A1-B Blok Kat: 9, Daire: 54 - 34758 Atasehir / Istanbul - Turkey

Telefon numarası:

(+90) 216 580 86 96

Faks numarası:

(+90) 216 580 86 97

Eposta:

info@gabonkonsoloslugu.com

Websitesi:

gabonkonsoloslugu.com

Konsolos:

Murat Sonmez

Çalışma Saatleri:

Please visit official website

Gabon Konsolosluğu - İstanbul’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Gabon ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

İstanbul'daki Gabon Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Murat Sonmez tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 216 580 86 96 veya eposta info@gabonkonsoloslugu.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Gabon Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer İstanbul'daki Gabon Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İstanbul Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Gabon, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Gabon konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Gabon konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Gabon konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: İstanbul

Türkiye'daki Gabon Büyükelçiliği - İstanbul'daki veya Türkiye'daki diğer bir Gabon konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Gabon Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. 

İstanbul’daki Gabon Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden İstanbul’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Gabon konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Gabon için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Gabon konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 216 580 86 96 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Gabon konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Gabon konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.