Arnavutluk Flag

Izmit'daki Arnavutluk Konsolosluğu

Türkiye Flag

Izmit'daki Arnavutluk Konsolosluğu. Bu sayfada, Izmit'daki Arnavut Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Arnavut Büyükelçiliğini ve diğer tüm Arnavut konsolosluklarını görebilirsiniz.

Izmit'daki Arnavutluk Konsolosluğu
Albanian Consulate in Izmit, Turkey Dolphin Is ve Alisveris Merkezi C Beleme Yenetimi Kerfez Mah. Sanayi Cad. Berk Sk. No: 1 Izmit Turkey

Telefon numarası:

(+90) 262 322 17 92

Faks numarası:

Eposta:

gerdem@gmail.com

Websitesi:

Konsolos:

Mr Gekhan Erdem

Çalışma Saatleri:

Arnavutluk Konsolosluğu - Izmit’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Arnavut ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

Izmit'daki Arnavutluk Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Mr Gekhan Erdem tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 262 322 17 92 veya eposta gerdem@gmail.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Arnavut Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer Izmit'daki Arnavut Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Izmit Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Arnavutluk, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Arnavut konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Arnavut konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Arnavut konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: Adana, Adapazari, Antalya, Bandirma, Bursa, Çanakkale, Edirne, İstanbul, İzmir, Izmit, Mersin ve Tekirdağ

Türkiye'daki Arnavutluk Büyükelçiliği - Izmit'daki veya Türkiye'daki diğer bir Arnavut konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Arnavutluk Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Arnavutluk Büyükelçiliği

Izmit’daki Arnavut Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Izmit’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Arnavut konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Arnavutluk için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Arnavut konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 262 322 17 92 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Arnavut konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Arnavut konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.