Gambiya Flag

İstanbul'daki Gambiya Konsolosluğu

Türkiye Flag

İstanbul'daki Gambiya Konsolosluğu. Bu sayfada, İstanbul'daki Gambiya Konsolosluğunun iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Konsolosluk Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye da bulunan Gambiya Büyükelçiliğini ve diğer tüm Gambiya konsolosluklarını görebilirsiniz.

İstanbul'daki Gambiya Konsolosluğu
Gambian Consulate in Istanbul, Turkey Yildiz Sarayg, Seyir Keske Barbaros Bulvari Besiktas 80700 Istanbul Turkey

Telefon numarası:

(+90) 212 259 17 42

Faks numarası:

(+90) 212 258 43 65

Eposta:

ircica@superonline.com

Websitesi:

Konsolos:

Mr Ekmeleddin Ihsanoglu

Çalışma Saatleri:

Gambiya Konsolosluğu - İstanbul’da iki yönlü bir  görevi vardır ve Türkiye’ya olan Gambiya ilgisini destekler.

Konsolosluk ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar

İstanbul'daki Gambiya Konsolosluğu, Türkiye Konsolosu Mr Ekmeleddin Ihsanoglu tarafından yönetilmektedir ve telefon (+90) 212 259 17 42 veya eposta ircica@superonline.com ile ulaşılabilir.

Çalışma Saatleri

Konsolosluğun çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir. Lütfen ziyaret etmeden önce her zaman konsolosluk ile saatleri kontrol ediniz.

Konsolosluk Randevuları

Bugünlerde Gambiya Konsoloslukları ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı telefon veya eposta ile alabilirsiniz.

Eğer İstanbul'daki Gambiya Konsolosluğu’nun bir websitesi varsa buradan çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İstanbul Konsolosluğu’ndan çok mu uzaktasınız?

Gambiya, Türkiye’da başka konsoloslukları da olabilir. Eğer Gambiya konsolosluğu uzaktaysa, önce en yakındaki başka bir Gambiya konsolosluğu ile görüşüp aynı hizmeti alıp alamayacağınızı öğrenmek daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Gambiya konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: İstanbul

Türkiye'daki Gambiya Büyükelçiliği - İstanbul'daki veya Türkiye'daki diğer bir Gambiya konsolosluğu size yardımcı olamıyorsa, Türkiye'daki Gambiya Büyükelçiliği konsolosluk bölümü ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.  Ankara’daki Gambiya Büyükelçiliği

İstanbul’daki Gambiya Konsolosluğuna yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden İstanbul’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar konsolosluğa gitmeniz gerekiyorsa, Gambiya konsolosluğuna yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Gambiya için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok konsolosluk geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Konsolosluklardaki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir. Bu gereklilikler için Gambiya konsolosluğu websitesini ziyaret edebilir ya da konsolosa eposta veya telefon (+90) 212 259 17 42 ile doğrudan ulaşabilirsiniz.

Unutmayın ki her konsolosluk aynı seviyedeki hizmeti sunamayabilir.

Belki de en yakınınızdaki konsolosluk sizin ihtiyaçlarınız için doğru konsolosluk olmayabilir. Türkiye’da bulunan Gambiya konsolosluklarının farklılıkları büyüklükleri ve yetkilerinin seviyeleri olabilir. Bazı konsolosluklar daha büyük olan başkonsolosluktur ve genellikle konsoloslukla ilgili konularda daha geniş bir yelpazede hizmet sunarlar. Daha küçük olan diğer Gambiya konsoloslukları genellikle fahri konsolosluklardır ve özel vatandaşlar tarafından idare edilirler. Fahri konsoloslukların genellikle sınırlı yetkileri vardır ve viza veya pasaport vermezler.