Gine Flag

Ankara'daki Gine Büyükelçiliği

Türkiye Flag

Türkiye'daki Gine Diplomatik görevi. Bu sayfada, Ankara'daki Gine Büyükelçiliğinin iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Büyükelçilik Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye’da bulunan her Gine konsolosluğunu görebilirsiniz.

Türkiye'daki Gine Büyükelçiliği
Guinean Embassy in Ankara, Turkey Uour Mumcu Sok., No: 76 Gaziosmanpaoa Ankara Turkey

Telefon numarası:

(+90) (312) 436 86 76

Faks numarası:

(+90) (312) 436 86 77

Eposta:

ambaguiankara@mae.gov.gn

Websitesi:

Büyükelçi:

Daouda Bangoura

Çalışma Saatleri:

Gine Büyükelçiliği - Ankara’da iki yönlü bir görevi vardır ve Türkiye’ya olan Gine ilgisini destekler.

Büyükelçilik ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar.

Tüm Gine büyükelçiliklerinin aktiviteleri genellikle Dış İlişkiler Bakanlığı’nca koordine edilir. Ankara'daki Gine Büyükelçiliği, Türkiye Büyükelçi Daouda Bangoura tarafından yönetilmektedir.(+90) (312) 436 86 76 o email ambaguiankara@mae.gov.gn

Çalışma Saatleri

Büyükelçiliğin çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir.

Büyükelçilik Randevuları

Bugünlerde Gine Büyükelçilikleri ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı büyükelçiliğin websitesinden alabilirsiniz.

Ankara'daki Birleşik Krallığın resmi websitesinden çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi görebilirsiniz.

Gerçekten Gine Büyükelçiliğine gitmeniz gerekiyor mu?

Birçok konsolosluk, büyükelçilikler ile aynı hizmetleri sunar. Eğer büyükelçilik çok uzaktaysa, size aynı hizmeti sağlayabilecek en yakınınızdaki konsolosluğa gitmeniz daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Gine konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: (Bu ülkede bulunan herhangi bir konsolosluk yok).

Ankara'daki Gine Büyükelçiliğine yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar büyükelçiliğe gitmeniz gerekiyorsa, Gine büyükelçiliğine yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Gine için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok büyükelçilik geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Büyükelçiliklerdeki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir.

Bu gereklilikler için Gine büyükelçiliği websitesini ziyaret edebilir ya da vize bölümüne eposta veya telefon (+90) (312) 436 86 76 ile doğrudan ulaşabilirsiniz. o email ambaguiankara@mae.gov.gn


Konsolosluk Servisleri - Gine büyükelçiliğindeki konsolosluk departmanı, konsolosluk işleri ile ilgili destek verir. Konsolosluk departmanı genel olarak, Gine gitmek isteyen yerel halka ve Türkiye'daki Gine vatandaşlarına hizmet sunar..

Genellikle sunulan hizmetler, vize başvuruları, pasaport yenilemeleri, evlilik kayıtları, dökümanların yasallaştırılması, çocuk doğumu, Gine vatandaşlık konuları ve daha bir çoğunu kapsar. Ankara'daki Gine Büyükelçiliğinin konsolosluk bölümüne eposta ile veya doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz (+90) (312) 436 86 76 o emaill ambaguiankara@mae.gov.gn