Güney Sudan Flag

Ankara'daki Güney Sudan Büyükelçiliği

Türkiye Flag

Türkiye'daki Güney Sudan Diplomatik görevi. Bu sayfada, Ankara'daki Güney Sudan Büyükelçiliğinin iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Büyükelçilik Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye’da bulunan her Güney Sudan konsolosluğunu görebilirsiniz.

Türkiye'daki Güney Sudan Büyükelçiliği
South Sudanese Embassy in Ankara, Turkey Kiz Kulesi sok. No: 1 Ankara Turkey

Telefon numarası:

(+90) (312) 436 02 85

Faks numarası:

(+90) (312) 436 02 84

Eposta:

consular@southsudanankara.org

Websitesi:

www.southsudanankara.org

Büyükelçi:

Dr John Gai Yoh

Çalışma Saatleri:

Güney Sudan Büyükelçiliği - Ankara’da iki yönlü bir görevi vardır ve Türkiye’ya olan Güney Sudan ilgisini destekler.

Büyükelçilik ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar.

Tüm Güney Sudan büyükelçiliklerinin aktiviteleri genellikle Dış İlişkiler Bakanlığı’nca koordine edilir. Ankara'daki Güney Sudan Büyükelçiliği, Türkiye Büyükelçi Dr John Gai Yoh tarafından yönetilmektedir.(+90) (312) 436 02 85 o email consular@southsudanankara.org

Çalışma Saatleri

Büyükelçiliğin çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir.

Büyükelçilik Randevuları

Bugünlerde Güney Sudan Büyükelçilikleri ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı büyükelçiliğin websitesinden alabilirsiniz.

Ankara'daki Birleşik Krallığın resmi websitesinden çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi görebilirsiniz.

Gerçekten Güney Sudan Büyükelçiliğine gitmeniz gerekiyor mu?

Birçok konsolosluk, büyükelçilikler ile aynı hizmetleri sunar. Eğer büyükelçilik çok uzaktaysa, size aynı hizmeti sağlayabilecek en yakınınızdaki konsolosluğa gitmeniz daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Güney Sudan konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: (Bu ülkede bulunan herhangi bir konsolosluk yok).

Ankara'daki Güney Sudan Büyükelçiliğine yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar büyükelçiliğe gitmeniz gerekiyorsa, Güney Sudan büyükelçiliğine yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Güney Sudan için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok büyükelçilik geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Büyükelçiliklerdeki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir.

Bu gereklilikler için Güney Sudan büyükelçiliği websitesini ziyaret edebilir ya da vize bölümüne eposta veya telefon (+90) (312) 436 02 85 ile doğrudan ulaşabilirsiniz. o email consular@southsudanankara.org


Konsolosluk Servisleri - Güney Sudan büyükelçiliğindeki konsolosluk departmanı, konsolosluk işleri ile ilgili destek verir. Konsolosluk departmanı genel olarak, Güney Sudan gitmek isteyen yerel halka ve Türkiye'daki Güney Sudan vatandaşlarına hizmet sunar..

Genellikle sunulan hizmetler, vize başvuruları, pasaport yenilemeleri, evlilik kayıtları, dökümanların yasallaştırılması, çocuk doğumu, Güney Sudan vatandaşlık konuları ve daha bir çoğunu kapsar. Ankara'daki Güney Sudan Büyükelçiliğinin konsolosluk bölümüne eposta ile veya doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz (+90) (312) 436 02 85 o emaill consular@southsudanankara.org