Nijeria Flag

Ankara'daki Nijeria Büyükelçiliği

Türkiye Flag

Türkiye'daki Nijeria Diplomatik görevi. Bu sayfada, Ankara'daki Nijeria Büyükelçiliğinin iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Büyükelçilik Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye’da bulunan her Nijeria konsolosluğunu görebilirsiniz.

Türkiye'daki Nijeria Büyükelçiliği
Nigerian Embassy in Ankara, Turkey Ugur Mumcu Sokagi, No.56 06700 G.O.P. Ankara Turkey

Telefon numarası:

(+90) (312) 448 10 76 to 79

Faks numarası:

(+90) (312) 448 10 82

Eposta:

embassynigeriaturkey@yahoo.co.uk

Websitesi:

Büyükelçi:

Mr Ahmed Abdulhamid

Çalışma Saatleri:

09.00-17.00

Nijeria Büyükelçiliği - Ankara’da iki yönlü bir görevi vardır ve Türkiye’ya olan Nijeria ilgisini destekler.

Büyükelçilik ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar.

Tüm Nijeria büyükelçiliklerinin aktiviteleri genellikle Dış İlişkiler Bakanlığı’nca koordine edilir. Ankara'daki Nijeria Büyükelçiliği, Türkiye Büyükelçi Mr Ahmed Abdulhamid tarafından yönetilmektedir.(+90) (312) 448 10 76 to 79 o email embassynigeriaturkey@yahoo.co.uk

Çalışma Saatleri

Büyükelçiliğin çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir.

Büyükelçilik Randevuları

Bugünlerde Nijeria Büyükelçilikleri ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı büyükelçiliğin websitesinden alabilirsiniz.

Ankara'daki Birleşik Krallığın resmi websitesinden çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi görebilirsiniz.

Gerçekten Nijeria Büyükelçiliğine gitmeniz gerekiyor mu?

Birçok konsolosluk, büyükelçilikler ile aynı hizmetleri sunar. Eğer büyükelçilik çok uzaktaysa, size aynı hizmeti sağlayabilecek en yakınınızdaki konsolosluğa gitmeniz daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Nijeria konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: (Bu ülkede bulunan herhangi bir konsolosluk yok).

Ankara'daki Nijeria Büyükelçiliğine yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar büyükelçiliğe gitmeniz gerekiyorsa, Nijeria büyükelçiliğine yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Nijeria için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok büyükelçilik geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Büyükelçiliklerdeki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir.

Bu gereklilikler için Nijeria büyükelçiliği websitesini ziyaret edebilir ya da vize bölümüne eposta veya telefon (+90) (312) 448 10 76 to 79 ile doğrudan ulaşabilirsiniz. o email embassynigeriaturkey@yahoo.co.uk


Konsolosluk Servisleri - Nijeria büyükelçiliğindeki konsolosluk departmanı, konsolosluk işleri ile ilgili destek verir. Konsolosluk departmanı genel olarak, Nijeria gitmek isteyen yerel halka ve Türkiye'daki Nijeria vatandaşlarına hizmet sunar..

Genellikle sunulan hizmetler, vize başvuruları, pasaport yenilemeleri, evlilik kayıtları, dökümanların yasallaştırılması, çocuk doğumu, Nijeria vatandaşlık konuları ve daha bir çoğunu kapsar. Ankara'daki Nijeria Büyükelçiliğinin konsolosluk bölümüne eposta ile veya doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz (+90) (312) 448 10 76 to 79 o emaill embassynigeriaturkey@yahoo.co.uk