Nijer Flag

Ankara'daki Nijer Büyükelçiliği

Türkiye Flag

Türkiye'daki Nijer Diplomatik görevi. Bu sayfada, Ankara'daki Nijer Büyükelçiliğinin iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Büyükelçilik Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye’da bulunan her Nijer konsolosluğunu görebilirsiniz.

Türkiye'daki Nijer Büyükelçiliği
Nigerien Embassy in Ankara, Turkey Mahatma Gandi cad. No: 40 Ankara Turkey

Telefon numarası:

(+90) 312 436 10 14 / 3

Faks numarası:

(+90) 312 436 10 17

Eposta:

niger@ambassadeturquie.org

Websitesi:

Büyükelçi:

Mr Adam Abdoulaye Dan-Maradi

Çalışma Saatleri:

Nijer Büyükelçiliği - Ankara’da iki yönlü bir görevi vardır ve Türkiye’ya olan Nijer ilgisini destekler.

Büyükelçilik ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar.

Tüm Nijer büyükelçiliklerinin aktiviteleri genellikle Dış İlişkiler Bakanlığı’nca koordine edilir. Ankara'daki Nijer Büyükelçiliği, Türkiye Büyükelçi Mr Adam Abdoulaye Dan-Maradi tarafından yönetilmektedir.(+90) 312 436 10 14 / 3 o email niger@ambassadeturquie.org

Çalışma Saatleri

Büyükelçiliğin çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir.

Büyükelçilik Randevuları

Bugünlerde Nijer Büyükelçilikleri ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı büyükelçiliğin websitesinden alabilirsiniz.

Ankara'daki Birleşik Krallığın resmi websitesinden çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi görebilirsiniz.

Gerçekten Nijer Büyükelçiliğine gitmeniz gerekiyor mu?

Birçok konsolosluk, büyükelçilikler ile aynı hizmetleri sunar. Eğer büyükelçilik çok uzaktaysa, size aynı hizmeti sağlayabilecek en yakınınızdaki konsolosluğa gitmeniz daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Nijer konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: (Bu ülkede bulunan herhangi bir konsolosluk yok).

Ankara'daki Nijer Büyükelçiliğine yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar büyükelçiliğe gitmeniz gerekiyorsa, Nijer büyükelçiliğine yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Nijer için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok büyükelçilik geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Büyükelçiliklerdeki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir.

Bu gereklilikler için Nijer büyükelçiliği websitesini ziyaret edebilir ya da vize bölümüne eposta veya telefon (+90) 312 436 10 14 / 3 ile doğrudan ulaşabilirsiniz. o email niger@ambassadeturquie.org


Konsolosluk Servisleri - Nijer büyükelçiliğindeki konsolosluk departmanı, konsolosluk işleri ile ilgili destek verir. Konsolosluk departmanı genel olarak, Nijer gitmek isteyen yerel halka ve Türkiye'daki Nijer vatandaşlarına hizmet sunar..

Genellikle sunulan hizmetler, vize başvuruları, pasaport yenilemeleri, evlilik kayıtları, dökümanların yasallaştırılması, çocuk doğumu, Nijer vatandaşlık konuları ve daha bir çoğunu kapsar. Ankara'daki Nijer Büyükelçiliğinin konsolosluk bölümüne eposta ile veya doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz (+90) 312 436 10 14 / 3 o emaill niger@ambassadeturquie.org