Cibuti Flag

Ankara'daki Cibuti Büyükelçiliği

Türkiye Flag

Türkiye'daki Cibuti Diplomatik görevi. Bu sayfada, Ankara'daki Cibuti Büyükelçiliğinin iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Büyükelçilik Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye’da bulunan her Cibuti konsolosluğunu görebilirsiniz.

Türkiye'daki Cibuti Büyükelçiliği
Djiboutian Embassy in Ankara, Turkey Ilkbahar mah. Galip Erdem cad.613. sok. No:6 Yildiz - Ankaya Ankara Turkey

Telefon numarası:

(+90) 312 491 95 13 / 4

Faks numarası:

(+90) 312 491 95 10

Eposta:

djib.embassytr@gmail.com

Websitesi:

Büyükelçi:

Mr Aden Houssein Abdillahi

Çalışma Saatleri:

Cibuti Büyükelçiliği - Ankara’da iki yönlü bir görevi vardır ve Türkiye’ya olan Cibuti ilgisini destekler.

Büyükelçilik ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar.

Tüm Cibuti büyükelçiliklerinin aktiviteleri genellikle Dış İlişkiler Bakanlığı’nca koordine edilir. Ankara'daki Cibuti Büyükelçiliği, Türkiye Büyükelçi Mr Aden Houssein Abdillahi tarafından yönetilmektedir.(+90) 312 491 95 13 / 4 o email djib.embassytr@gmail.com

Çalışma Saatleri

Büyükelçiliğin çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir.

Büyükelçilik Randevuları

Bugünlerde Cibuti Büyükelçilikleri ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı büyükelçiliğin websitesinden alabilirsiniz.

Ankara'daki Birleşik Krallığın resmi websitesinden çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi görebilirsiniz.

Gerçekten Cibuti Büyükelçiliğine gitmeniz gerekiyor mu?

Birçok konsolosluk, büyükelçilikler ile aynı hizmetleri sunar. Eğer büyükelçilik çok uzaktaysa, size aynı hizmeti sağlayabilecek en yakınınızdaki konsolosluğa gitmeniz daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Cibuti konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: (Bu ülkede bulunan herhangi bir konsolosluk yok).

Ankara'daki Cibuti Büyükelçiliğine yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar büyükelçiliğe gitmeniz gerekiyorsa, Cibuti büyükelçiliğine yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Cibuti için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok büyükelçilik geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Büyükelçiliklerdeki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir.

Bu gereklilikler için Cibuti büyükelçiliği websitesini ziyaret edebilir ya da vize bölümüne eposta veya telefon (+90) 312 491 95 13 / 4 ile doğrudan ulaşabilirsiniz. o email djib.embassytr@gmail.com


Konsolosluk Servisleri - Cibuti büyükelçiliğindeki konsolosluk departmanı, konsolosluk işleri ile ilgili destek verir. Konsolosluk departmanı genel olarak, Cibuti gitmek isteyen yerel halka ve Türkiye'daki Cibuti vatandaşlarına hizmet sunar..

Genellikle sunulan hizmetler, vize başvuruları, pasaport yenilemeleri, evlilik kayıtları, dökümanların yasallaştırılması, çocuk doğumu, Cibuti vatandaşlık konuları ve daha bir çoğunu kapsar. Ankara'daki Cibuti Büyükelçiliğinin konsolosluk bölümüne eposta ile veya doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz (+90) 312 491 95 13 / 4 o emaill djib.embassytr@gmail.com