Angola Flag

Ankara'daki Angola Büyükelçiliği

Türkiye Flag

Türkiye'daki Angola Diplomatik görevi. Bu sayfada, Ankara'daki Angola Büyükelçiliğinin iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Büyükelçilik Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye’da bulunan her Angola konsolosluğunu görebilirsiniz.

Türkiye'daki Angola Büyükelçiliği
Angolan Embassy in Ankara, Turkey Kennedy cad.155, 1-2-3 Ankara Turkey

Telefon numarası:

(+90) (312) 428 27 70 / 71 / 74

Faks numarası:

(+90) (312) 428 27 72

Eposta:

info@embassyyangolatr.org

Websitesi:

Büyükelçi:

Mr Jose Guerreiro Alves Primo

Çalışma Saatleri:

Angola Büyükelçiliği - Ankara’da iki yönlü bir görevi vardır ve Türkiye’ya olan Angola ilgisini destekler.

Büyükelçilik ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar.

Tüm Angola büyükelçiliklerinin aktiviteleri genellikle Dış İlişkiler Bakanlığı’nca koordine edilir. Ankara'daki Angola Büyükelçiliği, Türkiye Büyükelçi Mr Jose Guerreiro Alves Primo tarafından yönetilmektedir.(+90) (312) 428 27 70 / 71 / 74 o email info@embassyyangolatr.org

Çalışma Saatleri

Büyükelçiliğin çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir.

Büyükelçilik Randevuları

Bugünlerde Angola Büyükelçilikleri ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı büyükelçiliğin websitesinden alabilirsiniz.

Ankara'daki Birleşik Krallığın resmi websitesinden çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi görebilirsiniz.

Gerçekten Angola Büyükelçiliğine gitmeniz gerekiyor mu?

Birçok konsolosluk, büyükelçilikler ile aynı hizmetleri sunar. Eğer büyükelçilik çok uzaktaysa, size aynı hizmeti sağlayabilecek en yakınınızdaki konsolosluğa gitmeniz daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Angola konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: (Bu ülkede bulunan herhangi bir konsolosluk yok).

Ankara'daki Angola Büyükelçiliğine yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar büyükelçiliğe gitmeniz gerekiyorsa, Angola büyükelçiliğine yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Angola için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok büyükelçilik geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Büyükelçiliklerdeki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir.

Bu gereklilikler için Angola büyükelçiliği websitesini ziyaret edebilir ya da vize bölümüne eposta veya telefon (+90) (312) 428 27 70 / 71 / 74 ile doğrudan ulaşabilirsiniz. o email info@embassyyangolatr.org


Konsolosluk Servisleri - Angola büyükelçiliğindeki konsolosluk departmanı, konsolosluk işleri ile ilgili destek verir. Konsolosluk departmanı genel olarak, Angola gitmek isteyen yerel halka ve Türkiye'daki Angola vatandaşlarına hizmet sunar..

Genellikle sunulan hizmetler, vize başvuruları, pasaport yenilemeleri, evlilik kayıtları, dökümanların yasallaştırılması, çocuk doğumu, Angola vatandaşlık konuları ve daha bir çoğunu kapsar. Ankara'daki Angola Büyükelçiliğinin konsolosluk bölümüne eposta ile veya doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz (+90) (312) 428 27 70 / 71 / 74 o emaill info@embassyyangolatr.org