Filistin Flag

Ankara'daki Filistin Büyükelçiliği

Türkiye Flag

Türkiye'daki Fistin Diplomatik görevi. Bu sayfada, Ankara'daki Fistin Büyükelçiliğinin iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Büyükelçilik Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye’da bulunan her Fistin konsolosluğunu görebilirsiniz.

Türkiye'daki Fistin Büyükelçiliği
Palestinian Embassy in Ankara, Turkey Kilic Ali Sok. No:5 Diplomatik Site, 06450 Oran Ankara Turkey

Telefon numarası:

(+90) 312 490 3546

Faks numarası:

(+90) 312 490 4077

Eposta:

embapaltr@hotmail.com

Websitesi:

Büyükelçi:

Mr Nabil Maarouf

Çalışma Saatleri:

Filistin Büyükelçiliği - Ankara’da iki yönlü bir görevi vardır ve Türkiye’ya olan Fistin ilgisini destekler.

Büyükelçilik ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar.

Tüm Fistin büyükelçiliklerinin aktiviteleri genellikle Dış İlişkiler Bakanlığı’nca koordine edilir. Ankara'daki Filistin Büyükelçiliği, Türkiye Büyükelçi Mr Nabil Maarouf tarafından yönetilmektedir.(+90) 312 490 3546 o email embapaltr@hotmail.com

Çalışma Saatleri

Büyükelçiliğin çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir.

Büyükelçilik Randevuları

Bugünlerde Fistin Büyükelçilikleri ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı büyükelçiliğin websitesinden alabilirsiniz.

Ankara'daki Birleşik Krallığın resmi websitesinden çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi görebilirsiniz.

Gerçekten Fistin Büyükelçiliğine gitmeniz gerekiyor mu?

Birçok konsolosluk, büyükelçilikler ile aynı hizmetleri sunar. Eğer büyükelçilik çok uzaktaysa, size aynı hizmeti sağlayabilecek en yakınınızdaki konsolosluğa gitmeniz daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Fistin konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: (Bu ülkede bulunan herhangi bir konsolosluk yok).

Ankara'daki Fistin Büyükelçiliğine yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar büyükelçiliğe gitmeniz gerekiyorsa, Fistin büyükelçiliğine yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Filistin için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok büyükelçilik geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Büyükelçiliklerdeki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir.

Bu gereklilikler için Fistin büyükelçiliği websitesini ziyaret edebilir ya da vize bölümüne eposta veya telefon (+90) 312 490 3546 ile doğrudan ulaşabilirsiniz. o email embapaltr@hotmail.com


Konsolosluk Servisleri - Fistin büyükelçiliğindeki konsolosluk departmanı, konsolosluk işleri ile ilgili destek verir. Konsolosluk departmanı genel olarak, Filistin gitmek isteyen yerel halka ve Türkiye'daki Fistin vatandaşlarına hizmet sunar..

Genellikle sunulan hizmetler, vize başvuruları, pasaport yenilemeleri, evlilik kayıtları, dökümanların yasallaştırılması, çocuk doğumu, Fistin vatandaşlık konuları ve daha bir çoğunu kapsar. Ankara'daki Fistin Büyükelçiliğinin konsolosluk bölümüne eposta ile veya doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz (+90) 312 490 3546 o emaill embapaltr@hotmail.com