Vietnam Flag

Ankara'daki Vietnam Büyükelçiliği

Türkiye Flag

Türkiye'daki Vietnam Diplomatik görevi. Bu sayfada, Ankara'daki Vietnam Büyükelçiliğinin iletişim detaylarını bulabilirsiniz. Büyükelçilik Türkiye'daki tek diplomatik görevli kurum değildir. Ayrıca bu sayfada, Türkiye’da bulunan her Vietnam konsolosluğunu görebilirsiniz.

Türkiye'daki Vietnam Büyükelçiliği
Vietnamese Embassy in Ankara, Turkey Koza Sokak No: 109 G.O.P.-Cankaya Ankara Turkey

Telefon numarası:

(+90) 312 446 8049 (+90) 312 448 0185

Faks numarası:

(+90) 312 446 5623

Eposta:

dsqvnturkey@yahoo.com

Websitesi:

www.vietnamembassy-turkey.org

Büyükelçi:

Mr Nguyen The Cuong

Çalışma Saatleri:

Vietnam Büyükelçiliği - Ankara’da iki yönlü bir görevi vardır ve Türkiye’ya olan Vietnam ilgisini destekler.

Büyükelçilik ayrıca, kültürel ilişkilerin geliştirilmesinde önemli bir rol oynar ve yerel basın ile iletişimi sağlar.

Tüm Vietnam büyükelçiliklerinin aktiviteleri genellikle Dış İlişkiler Bakanlığı’nca koordine edilir. Ankara'daki Vietnam Büyükelçiliği, Türkiye Büyükelçi Mr Nguyen The Cuong tarafından yönetilmektedir.(+90) 312 446 8049 (+90) 312 448 0185 o email dsqvnturkey@yahoo.com

Çalışma Saatleri

Büyükelçiliğin çalışma saatleri haber verilmeden değişebilir.

Büyükelçilik Randevuları

Bugünlerde Vietnam Büyükelçilikleri ziyaretinizden önce randevu almanızı istiyorlar.

Çoğunlukla randevularınızı büyükelçiliğin websitesinden alabilirsiniz.

Ankara'daki Birleşik Krallığın resmi websitesinden çalışma saatlerini ve nasıl randevu alabileceğinizi görebilirsiniz.

Gerçekten Vietnam Büyükelçiliğine gitmeniz gerekiyor mu?

Birçok konsolosluk, büyükelçilikler ile aynı hizmetleri sunar. Eğer büyükelçilik çok uzaktaysa, size aynı hizmeti sağlayabilecek en yakınınızdaki konsolosluğa gitmeniz daha kolay olabilir. Sizlerin rahatlığı için Türkiye’da bulunan tüm Vietnam konsolosluklarını listeledik. Aşağıdaki listeden size en yakın olan şehrin üzerine tıklayarak konsoloslukların iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz: (Bu ülkede bulunan herhangi bir konsolosluk yok).

Ankara'daki Vietnam Büyükelçiliğine yakın Otelleri Arayın. Eğer uzak bir mesafeden Ankara’ya geliyorsanız ya da ertesi gün veya sonraki günler de tekrar büyükelçiliğe gitmeniz gerekiyorsa, Vietnam büyükelçiliğine yakın bir otelde ya da misafir evinde kalmanız mantıklı olabilir.

Türkiye ve Vietnam için Seyahat sigortası - Vize için başvurduğunuzda birçok büyükelçilik geçerli bir seyahat sigortası göstermenizi ister. Büyükelçiliklerdeki vize başvuruları için gerekli olan seyahat sigortasının bazı katı gereklilikleri karşılaması gerekir.

Bu gereklilikler için Vietnam büyükelçiliği websitesini ziyaret edebilir ya da vize bölümüne eposta veya telefon (+90) 312 446 8049 (+90) 312 448 0185 ile doğrudan ulaşabilirsiniz. o email dsqvnturkey@yahoo.com


Konsolosluk Servisleri - Vietnam büyükelçiliğindeki konsolosluk departmanı, konsolosluk işleri ile ilgili destek verir. Konsolosluk departmanı genel olarak, Vietnam gitmek isteyen yerel halka ve Türkiye'daki Vietnam vatandaşlarına hizmet sunar..

Genellikle sunulan hizmetler, vize başvuruları, pasaport yenilemeleri, evlilik kayıtları, dökümanların yasallaştırılması, çocuk doğumu, Vietnam vatandaşlık konuları ve daha bir çoğunu kapsar. Ankara'daki Vietnam Büyükelçiliğinin konsolosluk bölümüne eposta ile veya doğrudan telefonla ulaşabilirsiniz (+90) 312 446 8049 (+90) 312 448 0185 o emaill dsqvnturkey@yahoo.com